Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
6. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
7. | Grodek Amelia | KETSUI |
8. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
10. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
12. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
13. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
14. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
15. | Scalese Monika | KSW Bushi |
16. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
17. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
18. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Andriuszczenko Sofia | KSW Bushi |
2. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Kwaczyńska Małgorzata | UKS TONBO |
4. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Rykowska Oliwia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Głębicka Helena | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
7. | Abed Pola | MKS KK Radzymin |
8. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
9. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bobrowska Kinga | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
2. | Brodowska Patrycja | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
3. | Cichosz Hanna | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Duch Amelia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Górkiewicz Daria | BUSHIDO |
6. | Iwan Zuzanna | UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria |
7. | Kobus Julia | KSW Bushi |
8. | Mordarska Pola | UKS Karate KANKU |
9. | Rudniewska Weronika | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Skarbek Julia | KSW Bushi |
11. | Vasylyshyn Karyna | HCA Highlander Karate Team |
12. | Wiktorska Lena | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
13. | Żukowska Izabela | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
14. | Krzysztoszek Pola | UKS HEROS |
15. | Wolszczak Lena | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
16. | Sikorska Amelia | UKS Mushin |
17. | Sulińska Anna | Klub Karate Kyokushin IPPON |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Mazurkiewicz Borys | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Guzin Jakub | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Bator Jakub | UKS Pancerni |
4. | Grotowski Julian | UKS Karate KANKU |